APEL DO MIESZKAŃCÓW GMINY TYRAWA WOŁOSKA

Szanowni Państwo. Nadal prowadzimy zbiórkę.
Tym razem dla naszej gminy partnerskiej na Ukrainie – Hnizdychiv,
która zwróciła się do nas o wsparcie.
Każda pomoc przekazana w formie trwałych produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania (żywnościowych, środków higieny osobistej czy odzieży), będzie wsparciem dla mieszkańców sąsiedniego narodu, który został dotknięty tragizmem wojny.
Co mogę przekazać na zbiórkę?
– środki medyczne (bandaże, plastry, leki przeciwbólowe, syropy na kaszel itp.),
– kubki, talerze, sztućce jednorazowe,
– termosy, kubki termiczne,
– kawa, herbata,
– soki, napoje, tubki typu „Kubuś” dla dzieci, itp
suche ciastka, paluszki, krakersy, zupki chińskie, itp., przekąski, które można szybko przygotować i zabrać ze sobą
w podróż,
– orzechy, bakalie,
– batony energetyczne,
– podstawowe środki ochrony osobistej i kosmetyki (np. mydło, żel pod prysznic, mokre chusteczki, chusteczki higieniczne, podpaski, wkładki, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, itp.)
– płaszcze przeciwdeszczowe,
W tak ważnym momencie historii, która rozgrywa się na naszych oczach, bądźmy solidarni.
Dary można składać cały czas w Gminnym Ośrodku Kultury w Tyrawie Wołoskiej (dolna sala) w godzinach pracy GOK, tj. od poniedziałku do czwartku w godzinach: 7:30 – 15:30, piątek: 12:00 – 20:00.
W celu uzyskania dodatkowych informacji w tej sprawie prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
13 46 212 50 lub 13 46 569 37