Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej 2014

26.11.2014 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury  oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Tyrawie Wołoskiej.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych w dwóch grupach wiekowych klasy I-III i klasy IV-VI.

Oceny zdolności recytatorskich uczestników konkursu dokonała komisja w składzie:

Pani Teresa Twardowska, Pani Maria Hassinger oraz Pani Renata Fandrejewska, oceniając dobór wiersza do wieku uczestnika, interpretację utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz  artystyczny.

W konkursie udział wzięło 16 uczestników z trzech szkół podstawowych.

Laureatami tegorocznego Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego im. Marii Konopnickiej zostali:

W kategorii klas I-III

I miejsce ? Wiktor Bodnar

II miejsce ? Łukasz Wieczorek

III miejsce ? Bożena Kubik

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej

Wyróżnienie ? Monika Bielańska, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej

W kategoriach klas IV-VI

I miejsce ? Filip Hajduk,

II miejsce ? Kinga Krzyżanowska

III miejsce -  Mateusz Wieczorek,

Wyróżnienie ? Kajetan Dziadosz,

Szkoła Podstawowa w Ropience

Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Tyrawie Wołoskiej dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.