Dzień Dziecka 2014

1 czerwca  2014 r. w Gminie Tyrawa Wołoska odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.

Pomimo niesprzyjającej pogody Zuza i Bimbek z Zespołu Studia Teatralno ? Muzycznego ?Fama? dostarczyli dzieciom        i rodzicom wielu atrakcji. Koczki, kucyki i warkoczyki, spinki, wstążeczki i kokardeczki oraz łatwo zmywalne spraye we wszystkich kolorach tęczy - to wszystko, a nawet jeszcze więcej czekało na najmłodszych i tych nieco starszych w  studiu fryzjerskim, kolejną atrakcją były kolorowe zwierzątka wyczarowane przez animatorów z baloników. Do dyspozycji dzieci była zjeżdżalnia i trampolina, a dodatkową atrakcję całego spotkania stanowił samochód OSP Tyrawa Wołoska,                    w którym dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Gminny Ośrodek Kultury w imieniu dzieci dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego Dnia Dziecka, Kierownik GOPS Pani Krystynie Kuzickiej, Kierownik GBP Pani Elżbiecie Białeckiej oraz OSP Tyrawa Wołoska.